JEPVĢ jauns “Erasmus +” projekts par skolēnu mācību sasniegumu vērtēšanu

Mūsu ģimnāzijā tiek īstenots jauns “Erasmus+” Īstermiņa mobilitātes projekts “Evaluation rhymes with innovation: a challenge to meet with a European outlook”. Projekta īstenošanas laikā skolotāji un izglītības eksperti no dažādām Eiropas valstu skolām un ar izglītību saistītām organizācijām dalīsies savā paraugpraksē un zināšanās, kā skolēnu mācību sasniegumi tiek vērtēti projekta sadarbības organizācijās Itālijā, Vācijā, Īrijā, Francijā, Spānijā, Somijā un Latvijā. Projekta dalībnieki izvērtēs dažādu vērtēšanas rīku, metožu efektivitāti un trūkumus, kā arī apspriedīs iespējamos jauninājumus un risinājumus, kā skolēnu mācību sasniegumu vērtējumu padarīt efektīvāku un mūsdienīgāku. Projekta ietvaros, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā no 20. līdz 23. februārim darba ēnošanas vizītē ieradīsies 2 Itālijas skolotājas no LICEO CAMILLO GOLGI, Breno. Savukārt JEPVĢ skolotājas apmeklēs Itālijas liceju no 17. līdz 23. martam, kad notiks visu projekta partneru pieredzes apmaiņas konference. Mēs ar Liceo Camillo Golgi sadarbojamies jau kopš 2010. gada, kopā īstenojām Comenius daudzpusējās skolu partnerības projektu ’Mūsu senču reģionālais kultūrvēsturiskais mantojums”.

Šobrīd JEPVĢ tiek īstenoti 3 “Erasmus +” projekti: KA1 Mācību mobilitātes projekts Skolu izglītībā, kura laikā 3 JEPVĢ skolotājas apmeklēs profesionālās pilnveides kursus Azoru salās un Romā, 3 skolotājas dosies darba ēnošanas vizītē uz Franciju; KA1 Īstermiņa mobilitātes projekts un KA2 Sadarbības projekts “DIGI- CUL”. Esam arī “Erasmus” akreditētā skola.

“Erasmus+” projektu koordinatore Anna Verza