Sīkdatņu politika

Šī vietne, līdzīgi kā gandrīz visas citas, izmanto sīkdatnes, lai pildītu 2017. gada 4. jūlija Ministru kabineta noteikumu Nr. 399 “Valsts pārvaldes pakalpojumu uzskaites, kvalitātes kontroles sniegšanas kārtība” 23. punktā, kā arī Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10.pantā uzlikto pienākumu iegūt apmeklējamības un lietošanas statistikas, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās sekmīgu tās darbību. Mēs nodrošinām, ka Jūs variet iepazīties ar Sīkdatņu politiku un izdarīt izvēli, vai sniegt piekrišanu statistiku ieguvei.

Aicinām iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnēs izmantotajām sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes (cookies) ir informācijas vienības, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (Chrome, Firexox, Safari u.c.) saglabā Tavā datorā, mobilajā tālrunī vai planšetē, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju un iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt. Pārlūkprogrammas iestatījumos Tu vari atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez tām vietne nevarēs pilnvērtīgi piedāvāt tajā paredzētās funkcijas.

Kādas sīkdatnes un kādiem mērķiem mēs izmantojam?

Vietnē tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes — sesijas un pastāvīgās sīkdatnes. Tāpat mēs izmantojam vietnes uzturētāja administrētas sīkdatnes kā arī trešās puses sīkdatnēs.

Sesijas sīkdatnes ļauj jūs atpazīt, kad apmeklējat konkrētu tīmekļa vietni, iegaumējot jebkuras izmaiņas vai izvēles konkrētajā vietnē, lai tās saglabātos arī citās lapās. Šīs sīkdatnes ļauj jums ātri un ērti izmantot vienas tīmekļa vietnes vairākas lapas, izvairoties no vajadzības apstrādāt katru apmeklēto lapu. Sesijas sīkdatnes darbība beigsies, kad aizvērsiet tīmekļa pārlūku vai pārtrauksiet sesiju konkrētajā tīmekļa vietnē.

Pastāvīgās sīkdatnes ir sīkdatnes, kas jūsu datorā uzglabājas konkrētu laiku pēc tīmekļa pārlūkošanas sesijas beigām, tādēļ tās ļauj saglabāt lietotāja izvēles vai rīcību vietnē un izmantot tās nākamreiz, kad apmeklēsiet šo vietni.

Tāpat izmantotās sīkdatnes var iedalīt tehnoloģiski nepieciešamās sīkdatnes, bez kurām pakalpojuma izpilde tehnoloģiski ir neiespējama vai būtiski apgrūtināta, un analītiski statistiskās sīkdatnes.

Izmantojot tīmekļa vietni, Jūs piekrītat, ka šajā vietnē ievietotās analītiski statistiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot pakalpojumu kvalitāti, pildot Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10.pantā nostiprinātos valsts pārvaldes principus, ka valsts pārvaldi organizē pēc iespējas ērti un pieejami privātpersonai, kā arī valsts pārvaldes pienākumu uzlabot sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti, vienkāršot un uzlabot procedūras fizisko personu labā.

Nosaukums Tips Mērķis Derīguma termiņš
cmplz_marketing Tehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne
Complianz
Saglabā sīkdatņu politikas atļaujas 365 dienas
cmplz_functional Tehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne
Complianz
Saglabā sīkdatņu politikas atļaujas 365 dienas
cmplz_policy_id Tehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne
Complianz
Saglabā sīkdatņu politikas atļaujas 365 dienas
cmplz_statistics Tehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne
Complianz
Saglabā sīkdatņu politikas atļaujas 365 dienas
cmplz_statistics-anonymous Tehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne
Complianz
Saglabā sīkdatņu politikas atļaujas 365 dienas
cmplz_consent_status Tehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne
Complianz
Saglabā sīkdatņu politikas atļaujas 365 dienas
cmplz_preferences Tehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne
Complianz
Saglabā sīkdatņu politikas atļaujas 365 dienas
__atssc Mārketinga sīkdatne
AddThis
Nodrošina funkcionalitāti, lai pievienotu informāciju populārās sociālo mediju platformās 365 dienas
VISITOR_INFO1_LIVE Tehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne
YouTube
Nodrošinātu joslas platuma aprēķinu. 180 dienas
arp_scroll_position Tehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne
chrome
Šī ir pārlūkprogrammas sīkdatne, kas tiek izmantota, lai atcerētos jūsu pozīciju lapā, pārvietojoties starp vietnes lapām. 6 h
__Host-3PLSID Tehnoloģiski nepieciešamā sīkdatne
accounts.google.com
Lietotāja identificēšanai 730 dienas
1P_JAR Statistikas sīkdatne
Google Analytics
Šīs sīkdatnes tiek izmantotas vietnes statistikas apkopošanai un reklāmguvumu līmeņa izsekošanai. 30 dienas
CONSENT Statistikas sīkdatne
YouTube.com
Tā reģistrē unikālu ID, lai saglabātu statistiku par YouTube redzamajiem videoklipiem, kurus redzējis lietotājs. 6000 dienas
NID Statistikas sīkdatne
Google Maps
Google karšu sīkdatne, kas fiksē kartes izmantošanu 180 dienas
_ga Statistikas sīkdatne
Google Analytics
Izmanto, lai atšķirtu lietotājus vietņu analīzei 730 dienas
_gat_gtag_UAxxxxx Statistikas sīkdatne
Google Analytics
Tiek izmantota Googe Tag Menedžera darbībā 1 min
_gid Statistikas sīkdatne
Google Analytics
Izmanto, lai atšķirtu lietotājus vietņu analīzei 24 h
YSC Statistikas sīkdatne
YouTube
Saglabātu unikālu lietotāja ID. sesija
loc Mārketinga sīkdatne
addthis.com
Saglabā apmeklētāja atrašanās vietu, lai ierakstītu kopīgotāja atrašanās vietu. 365 dienas
ssc Mārketinga sīkdatne
AddThis
lai sasaistītu koplietošanas pogu AddThis ar Google 365 dienas
sshs Mārketinga sīkdatne
AddThis
lai sasaistītu koplietošanas pogu AddThis ar Facebook 365 dienas
uvc Mārketinga sīkdatne
addthis.com
Uzskaita, cik bieži lietotājs mijiedarbojas ar AddThis. 365 dienas
xtc Mārketinga sīkdatne
addthis.com
Reģistrē lietotāja koplietoto saturu, izmantojot sociālos medijus. 365 dienas
__atuvc Mārketinga sīkdatne
addthis.com
Atjaunina vietnes sociālās koplietošanas funkciju skaitītāju. 365 dienas
__atuvs Mārketinga sīkdatne
addthis.com
Nodrošina, ka lietotājam tiek parādīts atjauninātais skaitītājs, ja lapa tiek koplietota. 24 h
__Secure-3PAPISID Mārketinga sīkdatne
YouTube
Izmanto mērķauditorijas atlasei, lai izveidotu vietnes apmeklētāju interešu profilu, lai parādītu atbilstošu un personalizētu Google reklāmu. 730 dienas
__Secure-3PSID Mārketinga sīkdatne
YouTube
Izmanto mērķauditorijas atlasei, lai izveidotu vietnes apmeklētāju interešu profilu, lai parādītu atbilstošu un personalizētu Google reklāmu. 730 dienas
IDE Reklāmas sīkdatne
DoubleClick, Google
Palīdz izvietot un uzskaitīt reklāmu parādīšanu. 365 dienas

*Šajā vietnē tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc” programma „Google Analytics, kura izmanto sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu, tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta. Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju, tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaista šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju var sniegt trešajām personām, ja tas ir likumos noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

Sīkdatņu apstiprināšana un atspēkošana

Apmeklējot mūsu vietni, Tev tika attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Nospiežot SAPRATU, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.

Mainīt sīkdatņu iestatījumus vai tās pat dzēst jūs varat savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumos, kurus varat atrast pārlūkprogrammas izvēlnēs “iespējas” vai “preferences”.  Pievienojam saites uz populārāko pārlūkprogrammu sīkdatņu pārvaldības informācijas resursiem:

Informācija par sīkdatņu izmantošanu ir sagatavota, pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) prasībām un Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2002/58/EK (2002. gada 12. jūlijs) par personas datu apstrādi un privātās dzīves aizsardzību elektronisko komunikāciju nozarē (direktīva par privāto dzīviun elektronisko komunikāciju) prasībām.

Vairāk par personu datu aizsardzību vari uzzināt šeit