Neirozinātnes olimpiāde Latvian Brain Bee

Apsveicam Arni Mežinski 12.A klases skolēnu ar iekļūšanu neirozinātnes olimpiādes Latvian Brain Bee nacionālajā posmā!

Šī olimpiāde sastāv no divām kārtām – atlases kārtas un nacionālā posma. Lai piedalītos olimpiādes nacionālajā posmā, bija nepieciešams izpildīt atlases kārtas uzdevumus neiroanatomijā un neirohistoloģijā, kā arī klīnisko gadījumu analīzē. Tikai 50 dalībnieki, kuri ieguva augstāko punktu skaitu atlases kārtā, var piedalīties nākamajā posmā un Arnis šo iespēju ir izcīnījis.
Olimpiādes uzdevumi ir sastādīti angļu valodā. Tulkojums olimpiādes uzdevumiem netiek nodrošināts. Dalībniekiem ir tiesības sniegt atbildes gan latviešu, gan angļu valodā.
Atlases kārta tika rīkota attālināti, pielietojot Rīgas Stradiņa universitātes e-studiju platformu, Respondus Monitor un Lockdown Browser.

Olimpiādes nacionālais posms notiks klātienē 25.02.23. Rīgas Stradiņa universitātē.

Turam īkšķus, lai viss izdodas!

Bioloģijas skolotāja Elita Grigale