PRK komandas dalībnieki gūst labus panākumus Lietuvā – robotikas sacensībās Šauļos

2024. gada 13. aprīlī Šauļos (Lietuvā) notika starptautiskās robotikas sacensības `Battle of Solar Robots 2024`, kurās piedalījās arī Preiļu robotikas kluba (PRK) komanda. Komandas dalībnieki piedalījās Folkrace, MiniSumo, Līnijsekošanas, Lego Līnijsekošanas, Lego Folkrace, Lego sumo, Dragrace un Freestyle disciplīnās.
Līdzīgi kā citās šīs sezonas sacensībās, tika gūti labi panākumi:

1. vieta
Jānim Bērziniekam Mini sumo disciplīnā skolēnu grupā
Andrejam Gžibovskim Folkrace disciplīnā
3. vieta
Andrejam Gžibovskim Lego līnijsekošanas disciplīnā

4.vieta (sacensībās tika sumināti arī 4. vietu ieguvēji):
Zanei Sirmajai Mini sumo disciplīnā skolēnu grupā
Ričardam Kižlo Lego folkrace disciplīnā
Andrejam Gžibovskim Lego līnijsekošanas disciplīnā

Sacensības organizēja Šauļu robotikas klubs sadarbībā ar Šauļu Valsts koledžu un Šauļu Simona Daukantas Inženieru ģimnāziju.
Paldies visiem dalībniekiem un konsultantiem par ieguldīto laiku un darbu gatavojoties sacensībām. Veiksmi turpmākajās sacensībās – tuvākās sacensības ir 20. aprīlī Daugavpils robotikas čempionāts!

Juris Erts, PRK darba organizators