Multifunkcionālā jauniešu iniciatīvu centra “Kvartāls” organizētais mākslas konkurss “Manas vērtības”

Multifunkcionālā jauniešu iniciatīvu centra “Kvartāls” Līvānos LNJD pārstāves Evelīnas Žanetes Švirkstes organizētais mākslas konkurss “Manas vērtības” aicināja savas vērtības izvērtēt un attēlot ar mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem arī JEPVĢ skolnieces.

9.kl. skolniece Marija Leone ļoti meistarīgi attēloja savu pašportretu, kura fonā bija meitenes dzīves vadmotīvi, kas rosina un motivē.

10.kl. skolniece Ilona Kraule spilgti un koši ar izsmalcinātiem rakstiem un atbilstošiem elementiem uzsvēra tautisko un nacionālo.

11.kl. skolniece Marta Vainiņa akcentēja savu prieku ikdienā no līdzcilvēkiem un vaļaspriekos kā vērtību, kas ir dota un kas mudina attīstīties un pilnveidoties.

Lepojamies un priecājamies par žūrijas lēmumu un godalgotajiem rezultātiem vecuma grupā 16 – 18g.:  Ilonai  – 1.vieta, Martai – 2.vieta. Sveicam!

Ruta Vjakse, vizuālās mākslas skolotāja