15. novembrī JEPVĢ ar koncertlekciju “Mēs esam Latvija” viesojas Atis Ieviņš

Aizvadītā svētku nedēļa patiesi bija piepildīta ar ļoti jaukām un pozitīvām emocijām. Trešdien, 15. novembrī, Latvijas skolas somas ietvaros viesojās Latvijas mūziķis Atis Ieviņš ar koncertlekciju “Mēs esam Latvija”.

Koncertlekcijas vēstījums bija par Latviju kā iespēju zemi, vietu, no kuras nāk augsta līmeņa profesionāļi un izcilības, par Latvijas kultūru, svarīgiem vēstures notikumiem, mūziku un cilvēkiem, kas visi kopā veido Latviju. Šī norise ir izveidota, lai jauniešus informētu un ieinteresētu jautājumos par Latvijas vēsturi un kultūru. Koncertlekcijā skolēni tika iesaistīti sniegt atbildes uz dažādiem jautājumiem, kuri saistījās ar vēsturi, kultūru, mākslu un mūziku. Atis iesaistīja jauniešus kopā izpildīt latviešu pazīstamākās dziesmas, kuras ir ļoti tautā  iemīļotas. Klātesošie dziedāja līdzi un ar interesi skatījās un baudīja koncertlekciju. Koncertā izskanēja tikai latviešu komponistu mūzika: populārā mūzika, ko radījuši Valts Pūce, Zigmārs Liepiņš, Renārs Kaupers, Uldis Marhilēvičs un citi, klasiskā mūzika no Emīla Dārziņa, kā arī tautas mūzika.

Aira Gribonika – Upeniece, JEPVĢ ārpusstundu darba organizatore