Eiropas diena ģimnāzijā

9.maijā ģimnāzijā arī varēja just Eiropas dienas noskaņu, jo jau iepriekš skola bija pieteikta Eiropas eksāmenam un šajā dienā to kārtoja visi skolēni. Pēcpusdienā notika ģimnāzijas erudīcijas konkurss ‘’Latvija Eiropas Savienībā’’ un plakātu ‘’Brīvība. Solidaritāte. Miers.’’ veidošana un prezentēšana. Konkursā piedalījās katras klases komanda piecu cilvēku sastāvā, pārējie darbojās, veidojot plakātu. Erudītā ģimnāzisti atklāja savas zināšanas par ES valstu karogiem, vietām, personībām. Noslēgumā bija dziesmu konkurss, kurā vajadzēja noteikt atskaņoto skaņdarbu un tā komponistu vai izpildītāju. Papildus punktus savas klases komandai deva plakātu veidotāji un prezentētāji. Sasummējot iegūtos punktus, 7.-9.klašu grupā 1.vietu ieguva 9.D klase, 2.vieta – 7.B klasei, 3.vietu izcīnīja 8.D klase. Vidusskolas grupā notika sīva cīņa par 1.vietu. Ar viena punkta pārsvaru uzvaras laurus plūca 11.B klases komanda, otrajā vietā atstājot 12.B klasi, trešo vietu ieguva 10.A klases komanda. Eiropas dienā atkal tika aktualizēts , cik svarīgs un trausls ir miers un brīvība, cik nozīmīga ir solidaritāte.

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas jomā