Preiļu robotikas kluba komandai rezultatīvi noslēdzies Latvijas robotikas čempionāta Daugavpils posms!

22. aprīlī notika Latvijas robotikas čempionāta Daugavpils posms, kas šajā sezonā bija iepriekšpēdējais – 5. posms!
Daugavpils sacensībās piedalījās vairāk nekā 200 robotu būvētāji ar gandrīz 250 robotiem.
PRK komanda bija lielākā gan dalībnieku skaita ziņā, gan pieteikto robotu skaitā. Mūsu komandu pārstāvēja Laimonis Kokins, Anastasija Krohmaļuka, Katrīna Jaundzema, Jānis Bečs, Ritvars Vjakse, Patrīcija Reščenko, Mārtiņš Madelāns, Mārtiņš Ulpe, Markuss Martinkus, Vladimirs Birjukovs, Andrejs Gžibovskis, Ričards Kižlo, Kristers Šņepsts, Jānis Bērzinieks, Gustavs Briška, Gabriels Briška, Aldis Buks. Sezonas laikā tika cītīgi strādāts, kas deva arī labus rezultātus.

Freestyle disciplīnā 2. vietu – Gustavs Briška.
Lego sumo skolēniem (no 13 līdz 18 gadiem) disciplīnā 2. vietu – Kristers Šņepsts un Gustavs Briška, 3. vietu – Jānis Bērzinieks.
Lego līnijsekošanas disciplīnā skolēniem 1. vietu – Andrejs Gžibovskis.
IRobot sumo disciplīnā 1. vietu Jānis Bečs un 2. vietu Ritvars Vjakse.
Brīvās konstrukcijas līnijsekošanas disciplīnā skolēnu grupā – 1. vietu Mārtiņš Ulpe un 2. vietu Markuss Martinkus.
Brīvās konstrukcijas līnijsekošanas disciplīnā PRO grupā – 1. vietu – Vladimirs Birjukovs.
Mini sumo disciplīnā skolēnu grupā – 2. vietu Anastasija Krohmaļuka un Katrīna Jaundzema.
Mini sumo disciplīnā PRO grupā – 1. vietu Ralfs Šņepsts.
Folkrace disciplīnā PRO grupā – visa pjedestāla 1., 2. un 3. vietu izcīnīja Aldis Buks, Matīss Buks un Armands Upenieks. Jāpiebilst, ka roboti pārstāv apvienoto Robotu skolas un PRK komandu.
2×2 sumo disciplīna ir ārpus čempionāta kopvērtējuma disciplīnām, taču skolēniem tās ir ļoti aizraujošas un skatītājiem interesantas sacensības. Jānis Bērzinieks un Gustavs Briška spraigā cīņā izcīnīja 3. vietu!

Paldies visiem palīgiem un robotu būvētājiem par ieguldīto darbu un laiku!
Novēlam veiksmi sezonas noslēguma posmā Rīgā – RTU.

Juris Erts, PRK vadītājs