Panākumi mākslas darbu konkursā “LATVIJAS DZIESMU SVĒTKU 150 TOŅI UN PUSTOŅI”

VISC organizētais bērnu un jauniešu mākslas darbu konkurss “LATVIJAS DZIESMU SVĒTKU 150 TOŅI UN PUSTOŅI” rosināja skolēnus domāt un akcentēt savai dzīvesvietai, proti, mūsu gadījumā Latgalei, raksturīgo jebkurā izpausmē: vide, daba, kultūra, sabiedrība.
Konkursa 1.kārtā “Preiļu TOŅI un PUSTOŅI” piedalījās Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas skolēni Ramona Dārta Ivdre un Dāvis Krūmiņš (9.kl.), Ritvars Vjakse (12.kl.) un savu redzējumu pauda tematiski un tehnoloģiski dažādos radošos darbos, apliecinot, cik ļoti skaista un mīlama ir Latgale.
Tas nenoliedzami bija jūtams viņu darbos, tāpēc arī žūrijas vērtējums vēsta, ka Ramona Dārta par radošo darbu saņēma ATZINĪBU, bet Ritvara akvareļgleznojums un Dāvja gatavotās koka durvis ar rotājumu tiek izvirzīti uz konkursa “Latgales toņi un pustoņi” 2.kārtu Daugavpilī.
Atzinības un diplomi tika saņemti konkursa – izstādes noslēguma pasākumā 31.martā Preiļu BJC.

Ieskats bērnu un jauniešu mākslas darbu digitālajā izstādē “Preiļu TOŅI un PUSTOŅI”

JEPVĢ vizuālās mākslas skolotāja Ruta Vjakse