Kilograms pozitīvu emociju un zināšanu teātra un kino mūzikā

Projekta ‘’Latvijas Skolas soma’’ ietvaros 5.aprīlī Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā notika koncertlekcija ‘’Kilograms teātra mūzikas’’. Šoreiz pie mums viesojās Rūta Dūduma un Jānis Ķirsis, kuri kopā ar skolēniem ‘’atšķetināja interesantus un noderīgus faktus par Latvijas teātriem, kinofilmām, radošajām personībām, aktieriem un režisoriem, komponistiem un iestudējumu dramaturģijas autoriem’’. Koncertlekcijas laikā mākslinieki ar savu pozitīvismu un enerģiju aizveda jauniešus izglītojošā, dinamiskā un interesantā ceļojumā Latvijas teātra un kino mūzikas vēsturē. Skatītājiem likās saistošs arī piedāvātais atraktīvais zināšanu konkurss, kā arī interesantā projekcija, kura veiksmīgi papildināja koncertprogrammu. Paldies māksliniekiem par sniegto kilogramu zināšanu kultūrā!

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas jomā