Nodarbība “Latvijas Skolas somas” ietvaros “Mana runa pārliecina”

03.03.2023. ģimnāzijā 9. un 12.klašu skolēniem ‘’Latvijas Skolas somas’’ ietvaros notika nodarbība ‘’Mana runa pārliecina’’, kuru vadīja improvizatore Elīna Biseniece. Nodarbības laikā  skolēni  pilnveidoja prasmi uzstāties. Papildus tam jaunieši apguva stratēģijas, kā risināt galvenos publiskās uzstāšanās problēmjautājumus: kā pārvarēt bailes, kur likt rokas, kā ieinteresēt publiku un noturēt uzmanību, kā veidot saturu un paust viedokli. Tāpat guva reālu pieredzi, praktiski uzstājoties. Pēc katra no uzdevumiem vadītāja izrunāja ar skolēniem, kas izdevās un ko darīt, lai būtu vēl labāks rezultāts. Nodarbības mērķis bija ļaut skolēniem pašiem atrast atbildes, uzdodot jautājumus, kas palīdz nokļūt pie pareizajām atbildēm. Jauniešiem patika aizraujošā, interesantā nodarbība, kas palīdzēs arī gatavoties eksāmenu mutvārdu daļām.

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas jomā