Ar labiem rezultātiem aizvadīts Siguldas robotu kauss

Sestdien, 25. februārī Siguldā notika Latvijas robotikas čempionāta kārtējais posms, kurā PRK (Preiļu robotikas kluba) komandas dalībnieki izcīnīja vairākas godalgotas vietas!
Mini sumo skolēnu grupā Anastasija Krohmaļuka un Katrīna Jaundzema (12.A) izcīnīja 2. vietu un Mārtiņš Ulpe (11.B) izcīnīja 3. vietu.
Folkrace skolēnu grupā Patrīcija Reščenko (12.A) izcīnīja 3. vietu.
iRobot sumo cīņās sīvā konkurencē pavisam maz pietrūka līdz augstākiem pjedestāla pakāpieniem Jānim Bečam (12.A), kurš izcīnīja 3. vietu, piekāpjoties tikai pieredzējušākajiem vecmeistariem.
Siguldas sacensības bija ļoti veiksmīgas Lego disciplīnas pārstāvim Jānim Bērziniekam (7.D), kurš ļoti lielā un sīvā konkurencē Lego sumo 13+ grupā izcīnīja augsto 2. vietu, savukārt Lego līnijsekošanā izcīnīja 3. vietu!
Paldies visiem par darbu un veiksmi nākamajās sacensībās Maltā!

Juris Erts, JEPVĢ programmēšanas skolotājs