Valentīndiena Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā

14. februāris jeb Valentīndiena ir laiks, kad mēs izpaužam savu mīlestību cilvēkiem, kurus mīlam. Par godu šai mīlestības dienai, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas skolēnu pašpārvalde rīkoja “Valentīndienas karaoke vakaru” un organizēja skolā Valentīndienas pasta kasti. Karaoke pasākums bija interesants un ieinterigējošs, jo neviena klase nezināja, kādu dziesmu vajadzēs dziedāt visiem priekšā. Dziesmu, kuru dziedāja, uzzināja tieši pirms uzstāšanās uz skatuves izlozējot. Taču neziņa par dziesmu neko neietekmēja, visi skanēja brīnišķīgi, dziedot dziesmas par Valentīndienu, gan tie ar kuriem dziedāja līdzi zāle, gan tie, kuri paši tika galā! Starp priekšnesumiem, skolēniem tika rīkoti konkursi, kur bija nepieciešams parādīt savu atjautību. Pēc karaoke vakara visas dzirdētās atsauksmes bija pozitīvas un ar nepacietību gaidām nākamo pasākumu! Valentīndienas pasta kastē tika ievietotas un izdalītas gandrīz 100 mīlestības vēstules!

Jana Žikare 11.B, JEPVĢ pašpārvalde