Aglonas, Līvānu, Preiļu, Riebiņu, Vārkavas novadu sporta spēles telpu futbolā

Sporta spēles telpu futbolā norisinājās 24. janvārī. Pavisam piedalījās 6 komandas, 5 no tām bija zēnu, bet sacensībās iesaistījās arī 1 meiteņu komanda.

Sacentās Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas, Riebiņu vidusskolas, Līvānu 1.vidusskolas, Līvānu 2.viduskolas  komandas. Pirmo vietu ieguva Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas zēnu komanda, kurā spēlēja Armands Rusiņš, Miks Babris, Raimonds Rubins, Guntis Džeriņš, Mārtiņš Sondors, Deniss Rečs, Valters Reinis, Rūdolfs Pastars, Arvis Erts. Meiteņu komanda diemžēl ierindojās pēdējā vietā, toties viņas jāapsveic par drosmi stāties pretī zēnu komandām un iesist arī vārtus. Meiteņu komandā spēlēja Karīna Kovaļova, Amanda Sparāne, Olita Pastare, Paula Linda Liniņa, Arta Ūzuliņa, Ieva Adamoviča.

Novēlam zēniem veiksmīgus startus Latgales Zonā telpu futbolā, kas notiks Ludzā  30.janvārī !

Ilze Borbale, PVĢ sporta notikumu reportiere