Panākumi starpnovadu skolu sporta spēlēs volejbolā 8. – 9. klasēm

22. novembrī Galēnu sporta hallē norisinājās starpnovadu skolu sporta spēles volejbolā 8. – 9. klasēm. Ģimnāzijas meitenes četru komandu konkurencē izcīnīja godpilno 3. vietu. Komandā spēlēja: Una Kraupša, Zaiga Kalvāne, Arta Batarāga, Elīza Lutinska, Zane Koņečnija, Ieva Poplavska, Marija Lāsma Slišāne, Linda Vaivode. Apsvecam meitenes ar sniegumu laukumā spēļu laikā.
Liels prieks un gandarījums par puišu izcīnīto 1. vietu deviņu komandu konkurencē. Spēles norisinājās sīvā un saspringtā gaisotnē. Puiši malači! Komandā spēlēja Raivo Liniņš, Kristaps Plivda, Rinalds Ivanovs, Edijs Rubins , Aivis Krūmiņš, Rūdolfs Pastars, Daumants un Vismants Zariņi. Apsveicam visus volejbolistus ar cīņas sparu un neatlaidību sasniedzot uzvaru.

Sporta skolotāji: Aina Leikuce, Feoktists Pušņakovs