Svētku diena Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā

12.maijā ģimnāzijā valdīja īpaša rosība – notika koncerts ‘’Daudz laimes, Latvija!’’ un Pēdējais zvans 9.un 12.klašu skolēniem.

Maijs ir īpašs mēnesis Latvijai, jo tiek svinēta mūsu valsts Neatkarības atjaunošanas diena. Visu pagājušo nedēļu skolēni gan klases stundās, gan arī pārējos mācību priekšmetos aktualizēja šo tēmu. Taču svētku kulminācija bija projekta Latvijas  Skolas somas sniegtā iespēja – koncerts ‘’Daudz laimes, Latvija’’- , kurā uzstājās Grēta Grantiņa un Justs Sirmais. Dziedātāji aizrāva skatītājus ar atraktīvo un interesanto sniegumu. Koncertā skanēja latviešu strēlnieku dziesmas, latviešu un ukraiņu tautasdziesmas, kā arī Latvijas vēsturē nozīmīgi skaņdarbi.

Pasākuma otrajā daļā JEPVĢ direktore uzrunāja 9.un 12.klašu skolēnus, atskatījās un ģimnāzijā pavadīto laiku,  vēlēja veiksmi eksāmenos. 12.klašu ģimnāzisti bija sagatavojuši brīnišķīgus priekšnesumus, kas radīja pozitīvas emocijas. Veiksmi eksāmenos!

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas darbā