28. janvārī Atvērto durvju diena RTU

Kā jau katru gadu, arī šogad RTU ver vaļā durvis, lai aicinātu topošos studentus, viņu vecākus un citus interesentus ielūkoties RTU ikdienā, iepazīties ar piedāvātajām studiju programmām, ārpusstudiju aktivitātēm – sporta iespējām, radošajiem kolektīviem, Studentu parlamentu, biznesa inkubatoru un citām ar studijām RTU saistītām aktivitātēm. Pasākums norisināsies 28. janvārī plkst. 12.00–18.00 tiešsaistē, tāpēc interesentiem ir iespēja tajā piedalīties, neizejot no mājām!

Pasākuma dienā skolēniem būs iespēja: 

  • iegūt daudz vērtīgas informācijas par studiju procesu RTU un pieteikšanos studijām;
  • sarunāties un sarakstīties ar RTU studentiem un personālu, uzdodot viņiem jautājumus;
  • apmeklēt informatīvus bezmaksas vebinārus par uzņemšanas nosacījumiem, sagatavošanos centralizētajiem eksāmeniem un studentu dzīvi RTU;
  • izstaigāt universitātes telpas ar virtuālas 360 grādu tūres palīdzību.

Papildus tam, šogad Atvērto durvju ietvaros norisinās EIT Food Hub Latvia organizētais karjeras pasākums “Nākotnes pārtikas veidotāji”, kurā interesenti varēs rast atbildes EIT Food uz tādiem jautājumiem kā “kā garšos nākotne?” un “kas to veidos?”.

Dalība pasākumā – bez maksas. Nepieciešams tikai reģistrēties.

Lūdzam rast iespēju Jūsu skolēniem apmeklēt šo pasākumu, lai viņi pieņemtu informētu lēmumu par nākotnes studijām.

Būsim ļoti pateicīgi, ja šo e-pastu nosūtīsit arī saviem kolēģiem – 9. – 12. klases audzinātājiem un citiem skolotājiem/personālam. Skolēni ieklausās un respektē pedagoga viedokli, tāpēc lūgums mudināt savus audzēkņus gan piedalīties pasākumā, gan arī iedrošināt viņus uzdot jautājumus privātajās sarunās jeb čatos un izmantot video konsultāciju iespējas, lai noskaidrotu nepieciešamo informāciju par studijām RTU gan no studentiem, gan arī fakultāšu pārstāvjiem un tā jau laikus sagatavotos vasarā gaidāmajai uzņemšanai augstskolā.

Pielikumā – mūsu informatīvie materiāli skolotājiem un skolēniem, kā arī materiāli, ko varat ievietot savā mājaslapā, pielikt pie sava informācijas dēla vai uzlikt ekrānos.

Ļoti novērtēsim Jūsu palīdzību, lai šī informācija sasniegtu adresātus.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvaniet uz nr. 29354114 vai rakstiet uz santa.kliedere@rtu.lv

Paldies un lai veiksmīgs atlikušais mācību gads!

Ar cieņu,
Aigars Asmis
Projektu vadītājs sadarbībā ar skolām
Tālr.: +37167089891

print

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.