Ģimnāzijas skolotājas – mācīšanās konsultantes-ekspertes reģionā

Pirms vairāk nekā gada ģimnāzijas skolotājas Ineta Ivanova un Silvija Kivko uzsāka apmācību pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā “Mācīšanās konsultantu-ekspertu sagatavošana reģiona vajadzībām”, kas noslēdzās ar atklāto stundu novadīšanu ģimnāzijas 9.D un 12.D klasēs šī gada 9.oktobrī. Stundas vēroja gan programmas pasniedzēji un citi dalībnieki, gan ģimnāzijas vadība. Mūsu kolēģu meistarība stundu sagatavošanā un novadīšanā tika atzinīgi novērtēta.

Novembrī skolotājas Ineta Ivanova un Silvija Kivko vadīja meistarklases citiem ģimnāzijas pedagogiem un iepazīstināja ar savu pieredzi efektīvas mācīšanās vadīšanā, dalījās pārdomās par stundas izstrādes gaitu, sniedza vērtīgus ieteikumus. Turpmāk arī reģiona pedagogiem ir iespēja gūt pieredzi un pilnveidot savu pedagoģisko kompetenci, konsultējoties ar mūsu kolēģēm.

Anita Lazdāne, direktores vietniece metodiskajā darbā