Aizvadīts 12. Latvijas robotikas čempionāta kārtējais posms Maltā

2019. gada 27. aprīlī Preiļu robotikas entuziastu komanda devās uz Rēzeknes novada Maltu, kur daudzfunkcionālajā sporta hallē norisinājās Latvijas robotikas čempionāta kārtējais posms. Šīs bija arī Baltic Robot Sumo sacensības, kurās Megasumo robotu būvētāji cīnījās par ielūgumu uz pasaules lielākajām Megasumo sacensībām Japānā.

PRK (Preiļu robotikas kluba) komandā vislabāko rezultātu uzrādīja Matīsa un Alda būvētie Folkreisa roboti, kas sacensībās izcīnīja visas pirmās vietas attiecīgi 1., 2., 3. un 4. vietu!
Šajās sacensības tika izcīnītas vēl trīs 3. vietas – Edīte Meikulāne iRobot disciplīnā, Egils Sirmais skolēnu Minisumo disciplīnā, Armands Upenieks, Matīss un Aldis Buks Minisumo amatieru PRO grupā.
Margarita Džeriņa izcīnīja divas 4. vietas – Līnijsekošanas (bez turbīnas) disciplīnā skolēniem un iRobot disciplīnā.
Rinalds Pākste Minisumo disciplīnā izcīnīja 5.vietu
.

Lai arī Armands Upenieks un Matīss Dambītis nopietni cīnījās pie Megasumo ringa, tomēr šajās sacensībās ceļazīmi uz Japānu vēl izcīnīt neizdevās. Novēlēsim veiksmi, lai izdosies nākamajās!

Paldies visiem dalībniekiem un konsultantiem par gatavošanos sacensībām.
Nākamais un šī gada noslēdzošais Latvijas robotikas sacensību posms notiks 11. maijā Rīgā, RTU.

Juris Erts, robotikas kluba darba organizators