JEPVĢ sportistu panākumi pavasara krosā

26. aprīlī Preiļu pilsētas parkā norisinajās Latvijas Skolēnu 72. spartakiādes finālsacensības pavasara krosā.

Ģimnāziju grupā Jāņa Eglīša Preiļu Valsts gimnāzijas komanda sīvā cīņā izcīnija 1. vietu, atstājot aiz sevis Siguldas Valsts ģimnāziju un Rēzeknes Valsts ģimnāziju.

Ģimnāzijas garo distanču skrējēji uzrādīja augstvērtīgus rezultātus. 1. vietu 1,0 km distancē izcīnīja Valters Pūdžs, šajā pašā distancē 2. vieta Unai Kraupšai.

1,5 km distance jaunietēm 2. vieta Līgai Klibā. 2,0 km distancē savās vecuma grupās attiecīgi 2. vieta Edgaram Patoram un Raineram Trubačam, 3. vieta Mārcim Adamovičam.

Apsveicam sportistus ar godalgotajām vietām.

Paldies pārējiem komandas dalībniekiem – Ilzei Borbalei, Rasai SaulīteiRaitim Vilcānam , Raivim ŽiharamEdijam ValainimEdijam BrokamEgīlam Daukštem par izturību un cīņassparu distancē.

Sporta skolotāja Aina Leikuce un Feoktists Pušņakovs
Sporta notikumu reportiere Līga Klibā