Valsts robežsardze ģimnāzijā

10.februārī JEPVĢ pie 7. – 9.klasēm viesojās Valsts robežsardzes Daugavpils pārstāvji. Tika stāstīts par robežsarga profesiju, mācību iespējām un koledžas ikdienu, uzsverot daudzveidīgu zināšanu apguvi un fiziskās aktivitātes. Skolēni aktīvi iesaistījās sarunās, uzzinot gan par mācībām, gan par aktivitātēm.
Lielu atsaucību guva kinologu paraugdemonstrējumi ar viņu uzticamajiem suņiem. Suņi klausīja komandas vairākās valodās, rādīja, ko prot, un parādīja savstarpējo uzticību, paužot gan atbildību par uzdevumu, gan neviltotu pieķeršanos. Suņu izcili ir paveikuši daudzus darbus uz robežas, parādot kopīgo profesionalitāti un neaizstājamību. Skolēni ļoti priecājās par iespēju suņus paglaudīt, kā arī par kopīgo klases foto ar robežsargiem, kinologiem un suņiem.
Paldies par sniegto informāciju prezentācijā, stāstījumos un paraugdemonstrējumos. Īpašs paldies par sirsnīgo atmosfēru, kas liecināja par to, ka mūsu viesi dara darbu, kas patiešām patīk un sniedz gandarījumu.

Ruta Vjakse, direktores vietniece audzināšanas darbā

print

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *