Interesantā un piepildītā Skolotāju diena ģimnāzijā

Šī gada 5. oktobris Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā nebija ierasta un ikdienišķa piektdiena, šajā dienā tika atzīmēta Skolotāju diena. Tā bija pašpārvaldes diena, kad visu notiekošo organizējām mēs paši, skolēni. Lai šī gada Skolotāju diena būtu īpaša, tika izdomāta tēma, kas lieliski atspoguļoja tā brīža aktuālāko notikumu Latvijā un aktivitātēm piešķīra kādu odziņu, 2018. gada skolotāju dienas tēma – “Vēlēšanas”. Diena sākās ar mūsu mīļo un visvislabāko audzinātāju sveikšanu klasēs, tad visi skolotāji pēc izlozes principa sadalījās partijās, izvirzīja savu līderi, izdomāja nosaukumu un devīzi. Šajās vēlēšanās kandidēja 4 partijas- “Vēl zaļāk”, “Dzeltenie Citroni”, Sarkanā un Zilā partija. Katra partija veica divus uzdevumu apļus jeb kopā tie bija 11 uzdevumi, kuros tika pārbaudītas zināšanas par Latvijas spilgtākajām personībām un valsts ģeogrāfiju, pārbaudījām, kā partijas spēj sadarboties, cik daudz zina viens par otru, cik labi pārzina ģimnāzijas vizuālo skatu fotogrāfijās, ko ir gatavi mums apsolīt, ko teiktu, ja tiktu ievēlēti par prezidentu, kā reklamētu savu partiju.

Pēc aktivitātēm skolotājus gaidīja pārsteigums no mums, skolēniem, katra klase bija sagatavojusi video, kas atbilstu kopējai tēmai “Mūsu dziesmas skolā”, katra klase bija centusies, ieguldījusi darbu un mīlestību, lai taptu tik jauki, sirsnīgi un  smieklīgi video.

Anete Haritonova, Ģimnāzistu parlamenta vadītāja