Panākumi futbola sacensībās

4. oktobrī uz Preiļu BJSS mākslīgā futbola laukuma notika starpnovadu skolu sacensības futbolā 2003.- 2004. gada vecuma grupā. Ļoti sīvā, 9 komandu konkurencē, JEPVĢ komanda ieguva 1. vietu, 2. vietā aiz sevis atstājot Līvānu 1. vidusskolas komandu un 3.vietā – Priežmales pamatskolas komandu. JEPVĢ komandas sastāvā spēlēja – Zaiga Kalvāne, Rūdolfs Pastars, Aivis Krūmiņš, Vismants un Daumants Zariņi, Egīls Daukšte, Agris Jānis Vojevodskis, Gustavs Stalidzāns, Guntis Bogotais un Raivo Liniņš.
Spēles laikā vārtsargs Aivis neielaida nevienus vārtus. Visi komandas dalībnieki spēlēja ar lielu atdevi, cīņassparu, parādot lielisku komandas saspēli.

Novēlam stiprākajiem futbolistiem Rūdolfam, Egīlam un Zaigai veiksmīgas turpmākās spēles.

Sporta skolotāja Aina Leikuce un sporta notikumu reportiere Līga Klibā