Nodarbība `Ķīmiķi darba tirgū`

2018.gada 13. aprīlī Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika nodarbības ģimnāzistiem ‘’Ķīmiķi darba tirgū’’, kuras vadīja Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes docente Iveta Ancāne, viņai asistēja ģimnāzijas absolvente LU Ķīmijas fakultātes studente Zane Čerpakovska. Ģimnāzisti šīs tikšanās laikā guva plašāku informāciju par ķīmiķa profesiju – izglītības iespējām, darba vidi un jomām, kā arī tehnoloģijām, kuras tiek izmantotas šajā profesijā. Lektore bija sagatavojusi arī plašu un interesantu praktisko meistardarbnīcu, kurā, darbojoties kopā ar ģimnāzistiem, veica interesantus eksperimentus, izmantojot šķidro slāpekli un pārtikas produktus.

Valentīna Pastare, ķīmijas skolotāja
Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas darbā