10.A klase izspēlē dažādas ainas no Mārtiņa Zīverta komēdijas “Minhauzena precības”

7. decembrī, 10.A klase literatūras stundā iejutās aktieru un scenāristu, gaismotāju un skaņu režisoru lomā. Stundas, kurās sēžam pie galdiem un mācāmies, mēs aizvietojām ar jautrām un interesantām nodarbībām, kurās, sadalījušies grupās, uz skatuves rādījām dažādas ainas no Mārtiņa Zīverta komēdijas “Minhauzena precības”. Visi skolēni šim darbam gatavojās ļoti nopietni, un, lai varētu sajust, kā tas ir būt īstam aktierim, katrs sev sagatavoja tērpus. Lai skatītāji iejustos tajā laikā, bija padomāts arī par mūziku un skatuves noformējumu. Neskatoties uz stresu un aizmirstajiem vārdiem (teātrī ir arī suflieris), visi kā īsti aktieri spēja iziet no situācijas. Šīs mācību stundas bija piepildītas ar jautrām emocijām un jauniem piedzīvojumiem. Paldies, latviešu valodas un literatūras skolotājai Silvijai Kivko par šo burvīgo ideju, kā mūsu stundas padarīt interesantākas.

Katrīna Šņepste, 10.A klase