18. novembrī pašvaldības apbalvojumus saņem skolotājas Eleonora Bleive un Anna Verza

Tas, ko mēs saņemam,
nodrošina mūsu eksistenci.
Tas, ko mēs atdodam,
veido mūsu dzīvi.
/V.Čērčils/

Šogad Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija izvirzīja Preiļu novada apbalvojumam Goda zīme “Par nopelniem Preiļu novada attīstībā” skolotāju Annu Verzu un iesaistījās ilggadējās JEPVĢ skolotājas Eleonoras Bleives izvirzīšanā apbalvojumam “Preiļu novada Goda pilsonis”.
Abas kandidatūras guva Preiļu novada deputātu atbalstu un tika apstiprinātas godpilnajiem apbalvojumiem.
Apbalvojumu pasniegšana notiks Latvijas Republikas proklamēšanas dienas svinīgajā sarīkojumā 18. novembrī plkst. 19.00 Preiļu novada Kultūras centrā.
Tie, kuri vēlas sumināt skolotāju Annu Verzu personīgi, tiek aicināti apmeklēt pasākumu Preiļu novada Kultūras centrā.
Ilggadējo JEPVĢ skolotāju Eleonoru Bleivi JEPVĢ kolektīvs plāno sveikt 2023.gada 21.novembrī, apciemojot skolotāju viņas pašreizējā dzīvesvietā Kuldīgā.
No sirds sveicams mūsu SKOLOTĀJUS!!!

Patiesā cieņā Skaidrīte Ūzuliņa
JEPVĢ direktore