Projekta “Kontakts” ietvaros ģimnāzijā īstenojās teātra sporta turnīrs “Improvizācijas mikslis”

2023.gada 26. janvārī īstenojās teātra sporta turnīrs “Improvizācijas mikslis”, projekta “Kontakts” ietvaros.

Katras klases četriem skolēniem bija nepieciešams attēlot kādu situāciju, improvizējot uzreiz uz skatuves. Bija grūti to izdarīt bez kļūdām un tajā pašā laikā, cīnoties par pirmo vietu. Tādā veidā tika dota lieliska iespēja attīstīt savas improvizācijas prasmes, kā arī uzstāšanos publikas priekšā.

Starp vidusskolas klasēm visaugstāk žūrija novērtēja 11.B klasi un starp pamatskolas klasēm – 8. D klasi, kuras abas ieguva 1. vietu.

Mūsu žūrijas vērtētājas bija Silvija Kivko, Ingūna Patmalniece un Ligita Pauniņa. Atsauksmes par teātra sporta turnīru bija ļoti labas, un pats pasākums noritēja visiem smejoties!

Jana Žikare 11.B
JEPVĢ skolēnu pašpārvalde