Sekmīgi aizvadītas TSI 2022. gada robotikas sacensības

Pēc 3 gadu pārtraukuma Preiļu robotikas kluba komanda sekmīgi piedalījās 2022. gada 12. decembrī TSI robotikas sacensības, startējot folkrace, mini sumo, Lego sumo, iRobot sumo, līnijsekošanā un labirinta disciplīnās.

No TSI sacensībām komanda brauca mājās ar vairākām godalgām:
folkreisa brīvajā konstrukcijā 1. vietu izcīnīja Rinalds Ivanovs (students),
iRobot sumo disciplīnā 1. vietu izcīnīja Arnis Malakovs (11.klase, Rēzekne), bet 3. vietu izcīnīja Anastasija Krohmaļuka (12.A),
līnijsekošanas brīvajā konstrukcijā skolēnu grupā 2. vietu izcīnīja Mārtiņš Ulpe un Markuss Martinkus (11.B),
Lego līnijsekošanas disciplīnā 2. vietu izcīnīja Andrejs Gžibovskis (8.D),
PRK komandas sastāvā startējošais amatieris Vladimirs Birjukovs Līnijlabirinta disciplīnā izcīnīja 3. vietu!

Mini sumo disciplīnā kā jau ierasts sīvu konkurenci sastādīja Lietuvas komandas pārstāvji, līdz ar to mūsu komandas pārstāvjiem labākais rezultāts bija 4. vieta.

Paldies viesiem dalībniekiem par cīņas sparu un startu TSI robotikas sacensībās, kā arī veiksmi turpmākajās sacensībās!
Nākamās sacensības notiks mūsu mājās – Preiļos 28. janvārī!

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Juris Erts, PRK vadītājs