Konkursa “Radošais intelektuālis” laureātu apbalvošana

Šī gada 30. novembrī, Rīgas motormuzejā norisinājās Patentu valdes rīkotā konkursa “Radošais intelektuālis” apbalvošanas ceremonija. Sīvā konkurencē, godpilno 3. vietu ieguva mūsu, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas, 11.B klases skolnieki: Ralfs Romanovs, Mārtiņš Ulpe un Markuss Martinkus /skolotāja Z. Juranča/.

Dalībnieki startēja komandās – katrā divi vai trīs skolēni un skolotājs. Kopumā par godalgotajām vietām cīnījās 51 komanda no 26 Latvijas skolām.

Konkursa laureāti tika sveikti trīs klašu grupās, 4.-6.klase, 7.-9.klase un 10.-12.klase. Pirmās vietas ieguvēji saņēma dāvanā planšetdatorus, otrās vietas ieguvēji tika pie bezvada skaļruņiem un trešās vietas ieguvēji pie bezvadu austiņām.

Piesakot dalību konkursā, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas 11.B klases skolēni izstrādāja divus radošos uzdevumus par precu zīmēm, izmantojot digitālos rīkus: erudīto zināšanu interaktīvā spēle “Uzmini logo”  un  viktorīna “Patenti, preču zīmes un viltotas preces”.

Pasākuma fotogalerija

Markuss Martinkus, 11.B klase