Gulbenes novada svešvalodu skolotāju vizīte ģimnāzijā

22.novembrī svešvalodu skolotāji no Gulbenes novada vēroja Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas kolēģu vadītās atklātās stundas: 12.A,B klasē angļu valodu vadīja Anna Verza, 7.A klasē angļu valodu vadīja Antra Gertmane, bet 9.D darbojās krievu valodā Ļubovas Lavrenovas un vācu valodā Anita Lazdānes vadībā. Pēc novadītajām stundām, kurās bija vērojama gan skolēnu ieinteresētība, gan jauka un nepiespiesta atmosfēra, visi pedagogi ieklausījās svarīgākajās atziņās par valsts pārbaudes darbiem svešvalodās, ko prezentēja Anita Lazdāne. Pieredzes stāsti, jautājumi un atbildes uz tiem noslēdza šo neilgo tikšanās reizi.
Ģimnāzijas direktore Ligita Pauniņa izklāstīja ciemiņiem no Gulbenes aktuālo informāciju par skolu, pavadīja viņus nelielā tās iepazīšanas ekskursijā, kuras laikā muzejā tā vadītāja Natālija Pīzele minēja svarīgāko par skolas vēsturi.
Atvadījāmies ar domu par tikšanos Gulbenes pusē!

Anita Lazdāne, JEPVĢ metodiķe, vācu valodas skolotāja