Svinot Skolotāju dienu, JEPVĢ skolēnu parlaments 7.oktobrī sarīkoja aktivitātes par godu šiem svētkiem

Skolēniem stundas tika aizvietotas ar parlamenta izdomātām aktivitātēm. Katrai klasei notika 3 mācību stundas, kurās varēja pārbaudīt savas zināšanas par skolu un skolotājiem. Ģimnāzijas skolēni stundā arī sagatavoja svinīgu apsveikuma plakātu, kuru prezentēja skolas pasākumā pedagogiem, kā arī neizpalika fiziskās aktivitātes. Mācību stundā “aktīvā karte” skolēniem notika orientēšanās – pa visu skolu, izmantojot dotos pavedienus, vajadzēja meklēt puzles gabaliņus, lai saliktu kopā skolas bildi. Pēc stundām aktu zālē norisinājās svinīgs pasākums, kur klases prezentēja savu paveikto darbu skolotājiem. Gan skolotāju, gan skolēnu sejās bija redzams prieks, smaids un pozitīvas emocijas. Pasākumam beidzoties, pedagogi tika aicināti uz skolotāju istabu , kur tika sagādāts saldais cienasts no skolēniem. Diena tika pavadīta lieliski!

Jana Žikare, Annija Maderniece 11.B