Preiļu novada skolēnu sporta spēlēs futbolā JEPVĢ puiši izcīna 1. vietu 10.-12. klašu grupā!

13. septembrī uz BJSS mākslīgā seguma laukuma norisinājās Preiļu novada skolēnu sporta spēles futbolā vidusskolu grupā. Sacensībās piedalījās 4 novada skolu komandas. Apsteidzot Aglonas vsk, Preiļu 2.vsk. un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Struktūrvienības Preiļi komandas, JEPVĢ puiši diezgan pārliecinoši izcīnīja 1. vietu. Ģimnāzijas komandu pārstāvēja Roberts Makejevs, Dāvis Silkāns, Emīls Reigins, Jānis Rubāns no 11.B klases, Dāvis Mūrnieks, Ēriks Kozeris, Elvis Rusiņš, Armands Pūga no 10.a klases un Andis Šarigins no 12.B klases. Visvairāk vārtus iesita Andis. Puiši parādīja aizraujošu un saliedētu spēli. Malači!!!

Aina Leikuce, sporta un veselības skolotāja