No 6. -17. novembrim notiks starptautiskais konkurss Bebr[a]s 2017

Ik novembri vairāk nekā 1.3 miljoni skolēnu no 49 pasaules valstīm piedalās īpašā izaicinājumā – Bebr[a]s konkursā. Tajā skolēni, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus. Arī šis gads nav izņēmums.
No 6. – 17. novembrim notiks starptautiskais konkurss Bebr[a]s 2017, kuram ir pieteikta ir arī mūsu skola.

Lai piedalītos konkursā, nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas informātikā vai programmēšanā. Labākajiem būs arī vērtīgas balvas.

Informāciju par konkursu lasīt: visma.lv vietnē.
Sekojiet līdzi konkursa jaunumiem arī Facebook lapā.

Lai pienācīgi sagatavotos konkursam, ieteicams iepriekš apmeklēt konkursa treniņversiju, kura būs pieejama arī konkursa laikā. Treniņversija ir pieejama šeit.

Lai konkursu būtu iespējams izpildīt vienas akadēmiskās stundas laikā šogad konkursa uzdevumu pildīšanai dotais laiks būs 35 minūtes un attiecīgi būs arī mazāk uzdevumu – būs 18 uzdevumi.

Juris Erts, informātikas skolotājs