Olimpiskā diena Preiļu Valsts ģimnāzijā

23. septembrī Preiļu Valsts ģimnāzijā notika tradicionālā Olimpiskā diena, kas bija veltīta volejbolam.
Neskatoties uz auksto laiku, visi ieradās un izturēja līdz galam.
Pasākums iesākās ar to, ka PVĢ stadionā ģimnāzijas labākie vieglatlēti – Raivo Liniņš, Raivis Pudulis, Rainers Trubačs un Mārcis Adamovičs, ienesa Olimpisko karogu.
Tālāk sekoja iesildīšanās. Plkst. 10.00 visā Latvijā sākās kopīga vingrošana, pēc kuras ģimnāzisti gatavojās klašu pretstafetēm, kurās 1. vietu ieguva 10.V klase, 2. vietu – 11.DK klase un 3. vietu – 11.V klase.
Volejbola turnīrs notika pēc “Lāses” noteikumiem un katra klase izspēlēja 9 spēles (visas klases ar katru), godalgotās vietas guva 10.V klase, 12.B klase un 12.AH klase. Arī skolotājiem bija komanda, kuri līdz pat beigām saglabāja cīņas sparu.
Visi kopā skolai izcīnījām tematisku Olimpiskās dienas kausu un guvām pozitīvas emocijas.
Paldies visiem ģimnāzistiem un skolotājiem par izturību un ieguldījumu skolas sporta dzīvē. Atsevišķs paldies futbola trenerim Imantam Babrim par atbalstu.

Lai dzīvo Olimpiskā diena!

Olimpiskās dienas organizatori: Evita Saleniece un Ieva Sparāne.

Līga Klibā, PVĢ sporta notikumu reportiere