Zinību diena Preiļu Valsts ģimnāzijā

Kad rīti uz mums veras caur miglas plīvuru, gaiss smaržo pēc āboliem un saules staros kokiem lapas krāsojas, ir skaidrs – atkal klāt 1. septembris. Šogad Zinību diena Preiļu Valsts ģimnāzijas pedagogiem un skolēniem bija īpaša, jo skolā mācību gaitas uzsāka proģimnāzijas 7. un 8. klase. Deviņos no rīta ģimnāzisti pulcējās savā klases stundā, savukārt plkst. 9.50 visi devās uz svinīgo līniju, kuru vadīja Ģimnāzistu parlamenta dalībnieces Lauma Tumašova (11.DK klase) un Elīna Gedrioca – Juraga (11.V klase).

Skolēnus, pedagogus svinīgā uzrunā sveica ģimnāzijas direktore Ligita Pauniņa, Preiļu novada domes priekšsēdētājas vietnieks Valērijs Haritonovs un Izglītības pārvaldes vadītājs Andrejs Zagorskis. Klātesošos ar skaistu dziedājumu iepriecināja Nora Kirsanova un Sintija Vojevodska (11.V klase). Spēka vārdus 7., 8., un 10. klašu jauniešiem bija sagatavojuši  trešie kursi.

Lai jaunajā mācību gadā izdodas sasniegt izvirzītos mērķus un iekarot arvien jaunas zināšanu virsotnes!

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas darbā