Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas un Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotāju pieredzes apmaiņas vizītes Preiļu Valsts ģimnāzijā

Augusta nogalē ģimnāzija uzņēma ciemiņus. 22. augustā PVĢ viesojās Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolotāju kolektīvs, 30. augustā Siguldas Valsts ģimnāzijas skolotāji.

Ciemiņi apskatīja skolas telpas, iepazinās ar svarīgākajām norisēm skolas dzīvē. Ar interesi tika uzklausīts stāstījums par izglītības projekta “Samsung Skola nākotnei” Preiļu Valsts ģimnāzijas piedāvājumu, kurš ļāva skolas komandai iegūt galveno balvu, tāpat arī par Preiļu robotikas kluba aktivitātēm un sasniegumiem. Ciemiņi tikās gan ar administrācijas pārstāvjiem, gan mācību priekšmetu skolotājiem. Savstarpējā pieredzes apmaiņa un veiksmes vēlējumi ir laba sagatavošanās jaunajam mācību gadam.

Anita Lazdāne, PVĢ direktores vietniece metodiskajā darbā