Mācību gada noslēgums Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā

31.maijā ģimnāzijas skolēni un pedagogi pulcējās uz mācību gada noslēguma pasākumu ‘’Šis gads mums bija. . . ’’. Pēdējā šī mācību gada dienā visus sveica Preiļu novada Izglītības pārvaldes vadītājs Andrejs Zagorskis un ģimnāzijas direktore Ligita Pauniņa. Klases bija sagatavojušas interesantus, aizraujošus priekšnesumus, kuros parādīja, kā tad ir veicies pagājušajā mācību gadā. Ģimnāzisti saņēma atzinības un balvas par labām un teicamām sekmēm mācībās, dalību olimpiādēs un konkursos, aktivitātēm sportā. Skolotāja Ināra Krusta izsniedza pateicības ģimnāzistiem, kuri iesaistījās Eiropas Vēstnieku skolas darbā. Pasākuma noslēgumā naudas balvas tika pasniegtas skolēniem, kuri savā klašu grupā ieguva augstāko vidējo vērtējumu. Tālāk notika klases stundas, kurās tika izsniegtas liecības, un brīvlaiks var sākties!

Gaišu, priecīgu, siltu vasaras brīvlaiku!

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas darbā