Kristera Šņepsta panākumi vācu valodas konkursā

Īsi pirms Ziemassvētkiem noslēdzās starptautiskais digitālo plakātu konkurss vācu valodā, kura nosaukums bija “Ar vācu valodu plašajā pasaulē”. Konkursu organizēja Latvijas Vācu valodas skolotāju asociācija, aicinot tajā piedalīties arī kaimiņvalstu skolēnus, kuri apgūst vācu valodu. Tikai iesniegti 52 darbi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Polijas. 7.-9. klašu grupā no 17 darbiem kā labākais tika atzīts Kristera Šņepsta (8.D) darbs “Vācu valoda manā pasaulē ceļā uz lielo pasauli”. Kristers īsā laikā ar lielu atbildību izveidoja kvalitatīvu darbu vietnē Genially, the tool for creating interactive content – Genially, kuru izvēlēties palīdzēja informātikas skolotājs Guntis Tjarvja. Paldies, sadarbība dod lieliskus rezultātus! Plakātu vērtēšanas kritērijus veidoja gan plakātu saturiskais ietvars, vācu valodas korekts lietojums, gan plakāta formas oriģinalitāte un noformējums.

Ar Kristera veidoto plakātu un citiem konkursa labākajiem darbiem un rezultātiem var iepazīties interneta vietnē: http://www.dlvl.lv/cms2/?p=2396

Anita Lazdāne, JEPVĢ vācu valodas skolotāja