Tikšanās ar RSU vēstniekiem

20.decembrī Zoom platformā ģimnāzijā notika attālināta tikšanās ar RSU studentiem. Tikšanās laikā tika sniegta plaša un interesanta informācija par studiju iespējām RSU. Lektori mēģināja lauzt stereotipus, ka RSU ir tikai mediķu augstskola. Ģimnāzistiem bija iespēja iepazīties ar šīs augstskolas Eiropas studiju, Farmācijas, Juridisko, Komunikācijas, Medicīnas, Rehabilitācijas, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības, Zobārstniecības fakultātes piedāvātajām studiju programmām. Jaunieši uzzināja, kādas iespējas dzīvē un karjerā paver augstākā izglītība, kādas ir studiju iespējas RSU un kādēļ ir vērts studēt šajā augstskolā, kā arī tika iepazīstināti ar studentu pieredzi studiju laikā RSU un turpmākā karjerā un  kā  labāk praktiski sagatavoties studenta dzīvei.

Ingūna Patmalniece, PKK