Latvijas Skolas somas aktivitātes ģimnāzijā

Mācību gada 1.semestris ir beidzies, aiznesdams līdzi visdažādāko emociju un pārdzīvojumu gammu, atgriežoties klātienes mācību virpulī. Ir prieks, ka joprojām darbojas Latvijas Skolas somas projekts, kurš palīdz dažādot mācību programmas satura apguvi. Šajā semestrī diemžēl klātienē neizdevās izmantot plašo piedāvājuma klāstu, taču ir labi, ka pastāv iespēja to apgūt attālināti. Pirmajā pusgadā Latvijas Skolas somas piedāvājumu izmantoja vairāk mūzikas, literatūras stundās. Īpašu svētku noskaņu radīja SIA ‘’Framest Music’’ noskatītā koncertlekcija ‘’Ziemassvētku pasaka’’. Laikā, kad nevar pulcēties uz kopīgiem koncertiem, šī aktivitāte bija vienojoša visai ģimnāzijai ne tikai svētku noskaņas radīšanai, bet arī labam, kvalitatīvam informācijas avotam, un jaunieši atsvaidzināja zināšanas gan mūzikā, gan literatūrā, kulturoloģijā un, protams, klases stundās  pārrunāja redzēto un dzirdēto, kā arī dalījās savā pieredzē par svētku tradīcijām.

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece