Karjeras nedēļas aktivitātes Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā

No 14. līdz 18. oktobrim valstī notika Karjeras nedēļa, kuras moto bija ‘’Ielogojies nākotnē’’. Arī mūsu skolā šajā nedēļā īpaša uzmanība tika pievērsta karjeras atbalstam skolēniem. Lai aktualizētu karjeras izglītības jautājumus, notika dažādi pasākumi. Ģimnāzistiem bija iespēja piedalīties lekcijā ‘’Nākotnes profesijas’’, kuru vadīja NVA Preiļu filiāles karjeras speciāliste Sandra Gedroica-Juraga, interesanta un aizraujoša bija karjeras izvēles spēle 11. klasēm ‘’School Life’’, 10.V klases komanda sevi apliecināja sacensībās ‘’Iepazīsti militāro dienestu’’, vairākās klasēs notika nodarbības par nākotnes profesijām un lēmumu pieņemšanu. Paldies visiem mācību priekšmetu skolotājiem, kuri savās mācību stundās arī aktualizēja karjeras jautājumus. Ļoti ceru, ka šī nedēļa bija labs ieguldījums ikviena ģimnāzista nākotnē.

Ingūna Patmalniece, pedagogs karjeras konsultants