Olimpiskā diena ģimnāzijā

Piektdien, 20. septembrī, norisinājās Olimpiskā diena. Tā tika sākta ar kopīgu iesildīšanos, kurai sekoja Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksa izpildīšana. Turpinājumā sekoja futbola sacensības, kurām paralēli norisinājās citas aktivitātes. 7.– 9. klases saņēma uzdevumu  izveidot plakātu par veselīgu dzīvesveidu, savukārt 10.-12.klases skolēni veidoja video,  kura tēma bija “Tu vari, ja tu dari!”. Futbola sacensībās 10. – 12. klašu grupā uzvarēja 10.V klase, taču 7. – 9. klašu grupā stiprākie bija 7.D klases skolēni. Vēlāk skolas aktu zālē notika stafetes. Šajā disciplīnā veiklākie bija 10.D un 7.D klases audzēkņi. Šīs dienas galvenais mērķis bija saliedēt klases, atbalstīt citam citu un labi pavadīt laiku, kas mums visiem kopā arī izdevās. Dienas noslēgumā katra klase prezentēja savu sagatavoto video vai plakātu, kā arī vingrojumu kompleksu, kas bija mājasdarbs. Arī skolotājas pārsteidza ģimnāzistus ar savu vingrojumu kompleksu. Visas klases tika apbalvotas ar diplomiem un balvām. Šī diena bija piepildīta ar pozitīvām emocijām, kas vēl ilgi paliks atmiņā.

Fotogalerija

Diāna Afanasjeva, Ilze Borbale, Ieva Kalvāne, Paula Linda Liniņa, Olimpiskās dienas organizatores