Tikšanās ar Eiropas Komisijas viceprezidentu Valdi Dombrovski

13.maijā Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā viesojās Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis, Eiropas Parlamenta deputāts Aleksejs Loskutovs, Latvijas Republikas Saeimas deputāti Arvils Ašeradens, Aldis Adamovičs un Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda.

Tikšanās laikā ģimnāzijas skolēniem un skolotājiem bija unikāla iespēja uzzināt par Eiropas Komisijas darbu, Eiropas institūcijām, Latvijas deputātu aktivitātēm Eiropas Parlamentā, jauniešu projektiem un studiju iespējām Eiropā.

Savukārt, ciemiņi  iepazīstinās ar ģimnāzijas ilgo pieredzi un sasniegumiem dažādu Eiropas projektu: “Comenius”, “Erasmus+”, “Euroscola”, “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola”, “Juvenes Translatores” īstenošanā, kā arī ar citām ģimnāzijas skolēnu un skolotāju starptautiskajām aktivitātēm.

Erasmus+ projekta “The ARTICS” koordinatore Aanna Verza