Kāpēc jāpiedalās konkursā “Runā valsts – Y un Z paaudzes”

Mēs nešaubāmies, ka Latvijā dzīvo un notiekošo vēro daudzi idejām bagāti jaunieši. Un, atklāti sakot, visbiežāk nav pamata pārmest jauniešiem kūtrumu un vienaldzību par Latvijā notiekošo. Jo visbiežāk viņi teiks, ka informācija par to tiek pasniegta nemūsdienīgi vai daudz par daudz.

Mēs piekrītam, ka tas nav labi. Tāpēc to vajag un var mainīt!

Vai Tev, jaunieti – vidusskolas topošais absolvent vai student, kas ir ceļā uz savu bakalaura grādu –, ir idejas par labu valsts saziņu ar Tevi? Tu vari Latvijai palīdzēt, pasakot, kāds jauniešu izpratnē ir labākais komunikācijas modelis!

Kāda saziņā ir valsts un sabiedrības loma? Kādas kļūdas sazinoties tiek pieļautas patlaban? Kas rosinātu jauniešiem kļūt aktīviem līdzdalībniekiem valstiskās norisēs?

Dalies ar savām vistrakākajām idejām LV portāla (lvportals.lv) rīkotajā multimediālo projektu konkursā “Runā valsts – Y un Z paaudzes”.

Kas par to būs?

1. Trīs labākie projekti saņems naudas balvas – 300, 200 un 100 eiro.
  2. Visu dalībnieku projektiem nodrošināsim labu publicitāti un foršu pēcpusdienu noslēgumā ballītē 29.maijā.
  3. Mēs iepazīsimies, un tas var labi noderēt Tev nākotnē!

Kas Tev ir jāizdara:

• Sava ideja izvēlētajā formātā jāprezentē projektā. Informācija par to – Nolikumā.
  • Projekta fails un pieteikums jānosūta līdz 15. maijam pl. 23.59 uz konkurss@lv.lv

Vairāk par šo meklē LV portālā: Aicinām jauniešus piedalīties projektu konkursā “Runā valsts – Y un Z paaudzes”

Seko informācijai arī Facebook lapā @runavalsts un Instagram kontā @lv_portals.

Par LV portālu:

LV portāls, veicinot sabiedrības tiesisko un pilsonisko izglītību un stiprinot tiesiskumu Latvijā, ir oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” platformas daļa. “Latvijas Vēstnesis” nodrošina – oficiālo publikāciju (vestnesis.lv), tiesību aktu pieejamību (likumi.lv), to skaidrošanu (lvportals.lv) un diskusiju tiesiskai domai un praksei (žurnāls “Jurista Vārds”, juristavards.lv).

Papildinformācijai:

Kellija Dadzīte
Oficiālā izdevēja „Latvijas Vēstnesis”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T.: +371 67310675