JEPVĢ skolēni piedalās dažāda mēroga sacensībās un izcīna augstvērtīgus rezultātus

Preiļu džudo klubu “Jaunība LV” turnīrā godam pārstāvēja Sofija Gžibovska, izcīnot sudraba medaļu vecuma grupā U-18, svara kategorijā -63 kg.

Vieglatēti startēja Kuldīgā Latvijas čempionātā telpās U-20 un U-18 vecuma grupās. 3000 m skrējienā 3. vietu izcīnija Ilze Borbale, 4x200m stafetē iegūta 3. vieta. Komandas sastāvā trīs mūsu skolas audzēknes: Ieva Adamoviča, Emija Verčinska un Rasa Saulīte. 2000 m/kav. skrējienā 1. vietu pārliecinoši izcīnija Una Kraupša. Šajā disciplīnā, U-20 grupā, 1. vietu ieguva Edgars Pastors, gūstot iespēju startēt Baltijas čempionātā Minskā. 3000m distancē 1. vietu izcīnija Rainers Trubačs.

Panākumi futbola sacensībās:

Starpnovadu skolu sacensībās telpu futbolā vidējā grupā zēniem JEPVĢ komanda izcīnīja 1. vietu 6 komandu konkurencē. Komandas sastāvā – Aivis Krūminš, Rūdolfs Pastars, Daumants un Vismants Zarini, Edijs Broks, Egīls Daukšte, Raivo Liniņš, Valters Pūdžs.

Vecākajā grupā 5 komandu konkurencē ģimnāzijas puiši arī svinēja uzvaru: Edijs Mainulis, Edijs Broks, Denis Rečs ,Elvis Ločmelis, Arvis Erts, Rūdolfs Pastars, Egīls Daukšte, Armands Karčevskis, Ralfs Iesalnieks.

Apsveicam sportistus ar panākumiem!

Sporta notikumu reportiere – Līga Klibā