Nodarbība ‘’No vaļasprieka līdz uzņēmējdarbībai’’

Eiropas Savienības struktūrfonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas 7., 8. un 11. klašu skolēniem 4. decembrī notika aizraujoša, interesanta nodarbība ‘’No vaļasprieka līdz uzņēmējdarbībai’’, kuru vadīja skolotāja, amatniece, uzņēmēja Inta Reča.

Pirmajā daļā lektore iepazīstināja ar sevi, savu darbības jomu. Jaunieši varēja uzzināt, kā uzsākt uzņēmējdarbību, kādi ir plusi un mīnusi šajā nozarē, kā tiek plānots un organizēts darbs, kā notiek izejvielu sagādāšana, gala produktu realizācija. Lektore uzsvēra, ka  ir ļoti svarīgi atrast sev tuvu un interesantu nodarbi, lai pašam būtu prieks un gandarījums par izdarīto. Nodarbības noslēgumā visi varēja izliet sev ziepītes, tādā veidā iepazīstot ziepju tapšanas procesu.

Ingūna Patmalniece, pedagogs karjeras konsultants