Pirmā Ģimnāzistu parlamenta tikšanās

25.septembrī plkst. 16.00 notika pirmā JEPVĢ Ģimnāzistu parlamenta tikšanās šajā mācību gadā. Ieradās 12 aktīvi skolēni, kuri pārstāvēja, protams, savas klases. Skolotājai Ingūnai Patmalniecei vadot sanāksmi, dalībnieki iepazīstināja ar sevi, pastāstīja savu redzējumu par parlamenta darbību ģimnāzijā. Pēc savstarpējās iepazīšanās sekoja balsojums, kurā tika ievēlēti pašpārvaldes galvenie amati. Par Ģimnāzistu parlamenta prezidenti tika ievēlēta Anete Haritonova no 12.V klases, vietniece– Ilga Kivleniece (11.B), sekretāre – Rasa Saulīte (11.D). Sēdes turpinājumā klātesošie dalījās ar idejām skolēnu dzīves uzlabošanai un apsprieda tuvāko pašpārvaldes darbību pasākumos, plānoja arī Skolotāju dienas aktivitātes.

JEPVĢ Ģimnāzistu parlaments novēl visiem labus un teicamus panākumus šajā mācību gadā un aicina uz kopīgu un aktīvu darbošanos!

Rasa Saulīte, Ģimnāzistu parlamenta sekretāre