Atskats uz projektu dienām februārī

Printēt
Dalībai Latgales reģiona izglītojamo zinātniskajā konferencē pēc projektu un zinātniski pētniecisko darbu prezentēšanas 16.februārī no ģimnāzijas tika izvirzīti 7 labākie darbi: “Ģimene un mājas kā vērtība Jāņa Streiča veidotajās filmās“ (autore Alise Lutinska no 12.D, konsultante Anna Svile), „Marka Rotko „atgriešanās“ Latvijā“ (autore Agnese Pūga no 11.V, konsultante Anna Svile), „Austrumu un Rietumu cilvēka pasaules redzējuma sastapšanās Roberta Mūka dzejā“ (autore Anna Marija Onckule no 11.V, konsultante Anna Svile), „Reklāmas psiholoģiskā ietekme uz indivīdu“ (autore Elīna Vanaga no 11.DK, konsultante Ilze Čamane), „Eitrofikācija Preiļu ūdenstilpnēs“ (autore Laura Buka no 12.D, konsultante Valentīna Pastare), „Reliģiskās mūzikas funkcija sabiedrībā” (autore Ausma Dzerkale no 12.D, konsultante Ilze Rožinska), “Ziemas saulgriežu tradīciju dzīvotspēja mūsdienās” (autore Lauma Tumašova no 11.DK, konsultante Ilze Rožinska).

Arī citi ģimnāzisti šogad bija čakli strādājuši un savlaicīgi  paveikuši savus darbus. Tikai nedaudziem, kuri nevarēja ierasties uz darbu prezentēšanu, vajadzēs to darīt aprīlī. Īpašs prieks ir par 7.D un 8.D klašu skolēniem, kuri visiem skolas pedagogiem prezentēja savus projekta darbus par tēmām “Medus” (7.D) un “Piecas mācību stundas Preiļos” (8.D).

Paldies skolotājiem par atbalstu un ieguldīto darbu, vadot projekta un zinātniski pētnieciskos darbus.

Anita Lazdāne, direktores vietniece metodiskajā darbā

1 doma par “Atskats uz projektu dienām februārī

1. Rakstot zinātniski pētniecisko darbus izskatās, ka vairāk ir augstāki rezultāti humanitāro zinātņu sekcijas, vai tiešam bija maz zinātniski pētniecisko darbu uz dabas zinātņu sekcijas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

11 + two =