Mācību gada noslēgums ģimnāzijā

Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas skolēni un pedagogi ir aizvadījuši darbīgu, radošu, interesantu mācību gadu, aktīvi piedaloties olimpiādēs, konkursos, sacensībās, dažādos Eiropas Savienības projektos, kuri tika realizēti ģimnāzijā. Pēdējā zvana līnijā, kura notika 17. maijā un bija pēdējā skolas diena 9.un 12. klašu skolēniem, JEPVĢ pateicības un grāmatas par godprātīgu mācību darbu, panākumiem olimpiādēs, sasniegumiem sportā, sabiedrisko aktivitāti, aktīvu darbošanos robotikā atbilstoši savai veiksmīgākajai jomai tika izsniegtas 9. klašu skolēniem – Guntim Bogotajam, Egīlam Daukštem, Zanei Koņečnijai, Aivim Krūmiņam, Raivo Liniņam, Elīzai Lutinskai, Rūdolfam Pastaram, Ievai Poplavskai, Annijai Rateniecei, Līvai Saleniecei, Marijai Lāsmai Slišānei, Lindai Vaivodei, Agrim Jānim Vojevodskim, Daumantam Zariņam, Vismantam Zariņam –, kā arī 12. klašu audzēkņiem: Margaritai Džeriņai, Reinim Ķiberim, Iļjam Martinovam, Sandim Mauriņam, Ievai Sparānei, Raineram Trubačam, Kristapam Upeniekam, Tomam Teodoram Vilcānam, Jānim Ziemelim, Mārcim Adamovičam, Matīsam Bukam, Guntim Džeriņam, Anetei Haritonovai, Līgai Klibajai, Karīnai Kovaļovai, Danielai Maceikevičai, Ievai Mozulei, Olitai Pastarei, Arvim Prikulim, Amandai Sparānei, Elīzai Strodei, Artai Ūzuliņai, Emijai Verčinskai, Lūkasam Vucānam.

Savukārt 31.maijā, pabeidzot mācību gadu,  JEPVĢ pateicības un grāmatas saņēma Alīda Anspoka, Artis Cveks, Anastasija Dementjeva, Rainers Džeriņš, Arvis Erts, Katrīna Golubicka, Armands Karčevskis, Paula Linda Liniņa, Darina Luriņa, Edijs Mainulis, Edīte Meikulāne, Marta Mičulei Līga Magdalēna Pastare, Edgars Pastors, Rinalds Pākste, Ilva Plociņa, Egons Rebainis, Rasa Saulīte, Matīss Sondars, Rinalds Sondors, Raitis Vilcāns, Ieva Apšiniece, Sofja Kirillova, Valters Pūdžs, Lorita Uzuliņa, Tomašs Vaivods, Daniels Daņilovičs, Nadīna Stella Ivdre, Viktorija Jakovļeva, Katrīna Jaundzema, Zaiga Kalvāne, Meldra Kirsanova, Anastasija Krohmaļuka, Niks Kursītis, Bruno Rivžs, Viktorija Soboleva, Gustavs Stalidzāns.

Lai visiem jaukas, interesantas, radošas brīvdienas! Tiekamies jaunajā mācību gadā!

JEPVĢ administrācija