Apsveicam ģimnāzijas skolotāju Katrīnu Tarasovu!

Swedbank Finanšu centrs `Daugavpils` sadarbībā ar Preiļu novada Izglītības pārvaldi organizēja konkursu `Jaunais skolotājs Preiļu, Vārkavas un Aglonas novadā 2015`. Konkursa mērķis bija noskaidrot izcilus jaunos vispārizglītojošo skolu, pirmsskolas izglītības iestāžu, interešu un profesionālās ievirzes iestāžu skolotājus, kuru darba stāžs izglītības iestādē ir no viena līdz desmit gadiem.
No Preiļu Valsts ģimnāzijas tika izvirzīta matemātikas skolotāja, klases audzinātāja Katrīna Tarasova, kura arī kļuva par konkursa laureāti, jo savu darbu veic nevis pienākuma dēļ, bet gan ar lielu atbildības sajūtu, ieinteresētību un mīlestību. Laureāta titulu šajā konkursā saņēma arī Salas pamatskolas skolotāja Irita Vaivode. Apsveicam!

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas darbā